Sir Roger

Firma ROGER ma ogromną przyjemność już od wielu lat sprowadzać dla Państwa herbaty o wysokiej jakości i niepowtarzalnych walorach z ogrzanych słońcem plantacji położonych w różnych rejonach świata. Tworzą ją ludzie, dla których herbata jest życiową pasją a których siłą jest wzajemne zaufanie, szacunek, lojalność i zaangażowanie pracowników, wypływające ze wspólnej idei oraz niepowtarzalnej, rodzinnej atmosfery.

Od początku działalności misją firmy ROGER jest tworzenie godnej zaufania i wyjątkowej marki opartej na wysokiej jakości i rozsądnej cenie. Osiągamy ten cel importując herbatę od wiodących producentów bezpośrednio z krajów pochodzenia, m.in. z Indii, Chin, Sri Lanki i Argentyny.

Aby zapewnić klientom jak najwyższą jakość, nasza firma wprowadziła globalny system zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności BRC oraz otrzymała certyfikat na sprzedaż produktów ekologicznych: herbaty, ziół i kawy. Nowoczesny zakład produkcyjny zapewnia najwyższą jakość  produkcji, a dzięki starannie przeprowadzanej selekcji składników wszystkie herbaty mają wyjątkowy smak.

Mimo bardzo silnej konkurencji, właśnie dzięki pasji i pragnieniu tworzenia najlepszych kompozycji herbacianych, firma ROGER Sp. z o.o. zajmuje silną pozycję na rynku herbat w Polsce.

Herbata ekspresowa Sir Roger CEYLON jest produkowana bezpośrednio w Sri Lance i posiada złote logo Lwa. Jest to gwarancja Cejlońskiej Rady Herbaty, że produkt pochodzi w 100% ze Sri Lanki i ma najwyższą jakość.

Stawiamy na ochronę środowiska.

Dbałość o środowisko jest jednym z naszych nadrzędnych celów. Staramy się podążać za duchem czasu i mieć pewność, że nasze produkty są nie tylko bezpieczne, ale także warunki w jakich powstają, nie zagrażają środowisku naturalnemu i są przyjazne człowiekowi. Na każdym etapie opracowywania nowych produktów element ochrony środowiska jest ważnym kryterium oceny. Herbaty importowane przez nas z rajskiej wyspy Cejlon posiadają certyfikat Carbon Neutral.

Gdzie można znaleźć Sir Rogera

Skąd pochodzi nasza herbata
(Kliknij żeby obejrzeć nasze plantacje)

CHINY
INDIE
SRI LANKA
ARGENTYNA
ZIMBAWE
KENIA
GWINEA
MALAWI
IRAN
UKRAINA
WĘGRY
FRANCJA
Rumunia
Litwa
mapa1

Pochodzenie

Od początku działalności misją firmy ROGER jest tworzenie godnej zaufania i wyjątkowej marki opartej na wysokiej jakości i rozsądnej cenie. Osiągamy ten cel importując herbatę od wiodących producentów bezpośrednio z krajów pochodzenia, m.in. z Indii, Chin, Sri Lanki, Argentyny, Afryki i Europy.

Certyfikaty i uprawnienia

Produkty marki SirRoger są niezwykle cenione przez polskich i zagranicznych konsumentów. Jest to efekt doświadczenia twórców firmy oraz najlepszych składników kompozycji herbacianych.

Surowce pochodzące jedynie od sprawdzonych producentów są dokładnie selekcjonowane pod względem jakości i bezpieczeństwa. Aby spełniać najwyższe wymogi i standardy w firmie, wprowadzony został system HACCP.

Nasze produkty spełniają najwyższe stawiane im wymogi, o czym świadczą pozytywne wyniki audytów. Produkcja herbat marki Sir Roger odbywa się w warunkach, które nie zagrażają środowisku.

mapa2

Herbaty Sir Roger
dystrybuujemy na całym rynku krajowym

Nasze produkty znajdują się w większości supermarketów i hipermarketów w Polsce
Sir Roger jest marką stworzoną przez spółkę Roger. Pod jej szyldem udostępniamy Państwu bogaty asortyment różnego rodzaju herbat. Oferta obejmuje herbaty czarne, czerwone, białe, zielone, owocowe i ekologiczne. Różnorodność produktów sprawia, że marka Sir Roger trafia do szerokiej grupy wymagających konsumentów i stale umacnia swoją pozycję w branży.
Nie gwarantujemy pełnego asortymentu we wszystkich punktach sprzedaży

Formularz Kontaktowy

Wiadomość została wysłana
Wyślij wiadomość
Wysyłanie..
Błąd połączenia.

dane

"ROGER" Spółka z o.o.

ul. Nowoursynowska 112, 02-797 Warszawa

NIP: 947-189-89-91

REGON: 473180518