ASSAM HERBATA CZARNA LIŚCIASTA

Herbata Assam pochodzi z zielonych i słonecznych plantacji w dolinie Brahmaputry, w pónocno-wschodnim stanie Assam w Indiach. Assam to odmiana jednej z trzech najbardziej znanych czarnych herbat pochodzących z Indii (obok Darjeeling i Nilgiri).  Jest wysoko ceniona ze względu na intensywny ciemnoczerwony napar oraz miodowy smak i aromat. Assam „TGFOP” to skrót od oznaczenia jakości listków herbaty brzmiącego „Tippy Golden Flowery Orange Pekoe”, co w praktyce oznacza, że taka herbata zawiera dużą ilość tzw. „golden tips”, czyli złotych tipsów (dwóch pierwszych listków z krzewu herbacianego wraz z pączkami), co świadczy o jej najwyższej jakości.   Aromatyczny napar znakomicie komponuje się z odrobiną mleka lub cukru. To przyjemność płynąca z natury w każdej filiżance.


Masa netto: 100 g
Składniki: herbata czarna.
Kraj pochodzenia: Indie.
Data minimalnej trwałości i nr partii podane na opakowaniu.
Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu.
Sposób przygotowania: Do czajniczka wsypać herbatę w porcji 1 łyżeczka na osobę. Zalać świeżo zagotowaną wodą i parzyć od 3 do 5 minut. Przed nalaniem do filiżanek napar dokładnie wymieszać.
Producent: ROGER Sp. z o.o., ul. Pogonowskiego 5/7, 90-745 Łódź.
EAN: 5906881826089

zadaj pytanie
ASSAM HERBATA CZARNA LIŚCIASTA

Herbata Assam pochodzi z zielonych i słonecznych plantacji w dolinie Brahmaputry, w pónocno-wschodnim stanie Assam w Indiach.

Zainteresował cie ten produkt? Odpowiemy na twoje wszelkie pytania.

Formularz Kontaktowy

Wiadomość została wysłana
Wyślij wiadomość
Wysyłanie..
Błąd połączenia.

dane

"ROGER" Spółka z o.o.

ul. Nowoursynowska 112, 02-797 Warszawa

NIP: 947-189-89-91

REGON: 473180518